Достапни линкови

Времето денеска сончево и студено


Времето денеска ќе биде сончево и ладно со умерена облачност. Утрово температурата падна под нулата на минус 4 степени, додека во текот на денот температурите ќе се движат во интервалот од 4 до 10 степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG