Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево со слаб северен ветер


Времето денеска ќе биде претежно сончево со слаб северен ветер. Утринската температура се движи од минус 10 до минус еден, а дневната од пет до 13 степени. Во Скопје дневната температура ќе се искачи до осум степени.
XS
SM
MD
LG