Достапни линкови

Времето денеска ќе биде ведро и студено


Времето ќе биде ведро и студено, а преку денот главно сончево. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец.Температурите ќе се движат од еден до 10 степени.Во Скопје и околината ќе преовладува слично време со температура до осум степени.
XS
SM
MD
LG