Достапни линкови

Загина американскиот актер Пол Вокер


Американскиот актер, Пол Вокер, познат од филмот „Брз и бесен“, загина во сообраќајна несреќа во Калифорнија. Четириесетгодишниот Вокер и неговиот пријател загинаа во спортско порше додека патувале на добротворна акција организирана од неговата организација.
XS
SM
MD
LG