Достапни линкови

Времето денеска облачно


Времето денеска ќе биде облачно со повремени врнежи од снег и дожд. Температурите ќе се движат околу нулата. Се очекува максималната дневна температура да го достигне третиот степен, додека утрово температурата падна на минус три степени целзиусови
XS
SM
MD
LG