Достапни линкови

Времето сончево со умерена облачност


Времето денеска ќе биде стабилно и суво. Преку денот сончево со умерена облачност, а во утринските часови со појава на магла по одделни котлини.Утринската температура се движи од минус три до шест, а дневната од 12 до 18 степени. Во Скопје температура до 16 степени.
XS
SM
MD
LG