Достапни линкови

Временска прогноза - Променливо облачно со дожд попладне


Времето денеска ќе биде променливо облачно. Кон крајот на денот во западните делови ќе врне локален дожд и ќе има услови за ретки грмежи. Температурата ќе се движи од 13 до 20 степени. Во Скопје променливо облачно со температура до 18 степени.
XS
SM
MD
LG