Достапни линкови

Времето денеска претежно сончево


Времето денеска ќе биде претежно сончево. Ќе дува северен ветер кој постепено ќе стивнува, а во попладневните часови ветерот ќе го промени правецот во јужен. Утринската температура се движи од два до 10, а дневната од 18 до 21 степен.
XS
SM
MD
LG