Достапни линкови

Временска прогноза - сончево и топло


Времето денеска ќе биде претежно сончево и релативно топло. Утринската температура се движи од еден до шест, а дневната од 24 до 28 степени. Во Скопје температура ќе се искачи до 25 степени.
XS
SM
MD
LG