Достапни линкови

Времето денеска сончево


Macedonia- weather -sunny, June 21, 2013.
Времето денеска ќе биде сончево, топло и претежно тивко со слаба утринска магла по одделни котлини. Температурата ќе се движи од 21 до 27 степени. Во Скопје ќе биде сончево и температурата до 25 степени
XS
SM
MD
LG