Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и топло со слаб ветер


Илустрација.
Времето денеска ќе биде сончево и топло со слаб ветер од променлив правец. Наутро ќе има локална појава на слаба магла. Температурата ќе се движи од 20 до 27 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 25 степени.
XS
SM
MD
LG