Достапни линкови

Времето сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала локална облачност и слаб до умерен југоисточен ветер. Во утринските часови со појава на слаба магла по котлините. Дневната температура ќе се движи од 18 до 26 степени.
XS
SM
MD
LG