Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево


Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен јужен ветер.Температурата ќе се движи од 16 до 24 степени.Во Скопје слично време, со температура до 22 степени.
XS
SM
MD
LG