Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево, со слаб ветер


Времето денеска ќе биде сончево и потопло со слаб ветер од променлив правец.
Температурата ќе се движи од 12 до 23 степени.Во Скопје ќе биде сончево со слаб ветер од променлив правец и температура до 21 степен.
XS
SM
MD
LG