Достапни линкови

Помошник генералниот секретар на НАТО во Македонија


Помошник генералниот секретар на НАТО за операции Стивен Еванс денеска ќе престојува во посета на Македонија. Тој, како што најави Министерството за одбрана, попладне ќе има средба со министерот Талат Џафери, по што ќе одржат заедничка прес конференција.
XS
SM
MD
LG