Достапни линкови

Временска прогноза - сончево со услови за дожд попладне


Времето денеска ќе биде сончево и топло со умерена облачност. Во утринските часови ќе има појава на магла а попладне локален дожд. Утринската температура ќе се движи од пет до 13 а дневната од 18 до 27 степени. Во Скопје слично време и температура која ќе го достигне 24-от степен.
XS
SM
MD
LG