Достапни линкови

Времето денеска - сончево и топло


Времето ќе биде сончево и топло со умерена облачност.
Температурата од 19 до 28 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со умерена облачност и температура до 25 степени.
XS
SM
MD
LG