Достапни линкови

Временска прогноза - сончево и умерено облачно


Времето денеска ќе биде сончево и топло со умерена облачност.
Утринската температура ќе се движи од шест до 15, а дневната од 22 до 28 степени.
Во Скопје слично време и температура од 12утринската до 25 степени дневната.
XS
SM
MD
LG