Достапни линкови

Времето денеска врнежливо


Времето денеска ќе биде облачно со повремени врнежи од дожд. Утринската температура достигна 13 степени, додека во текот на денот температурата ќе се движи од 15 до 19 степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG