Достапни линкови

Се запали човек во центарот на Вашингтон


Еден човек се самозапали во Националниот парк во американскиот главен град Вашингтон вчера попладне. Очевидци велат дека тој се полил со бензин и се запалил. Човекот чиј идентитет не се соопштува е пренесен во болница и е во животна опасност.
XS
SM
MD
LG