Достапни линкови

Конференција на тема „Како до поголем извоз“


Во организација на Министерството за економија денеска во Скопје ќе се одржи конференција на тема „Како до поголем извоз“.Со конференцијата ќе претседава ресорниот министер Ваљон Сарачинии кој воедно и ќе се обрати пред бизнис заедницата.
XS
SM
MD
LG