Достапни линкови

Времето денеска - стабилно и суво


Времето денеска и во деновите од викендот ќе биде ставилно и суво а во текот на ноќта студено. Минималната температура денеска ќе се движи од минус три до шест а дневната од 12 до 18.
Во Скопје слично време со утринска температура до еден а дневна до 14 степени.
XS
SM
MD
LG