Достапни линкови

Денеска летни температури


Времето денеска биде сончево и топло со слаб ветер од променлив правец.
Кон крајот на денот облачноста ќе се зголеми.
Температурата ќе се движи од 21 до 31 степен.
Во Скопје ќе биде сончево и топло со слаб ветер од променлив правец и температура до 28 степени.
XS
SM
MD
LG