Достапни линкови

Викендот сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува и слаб ветер од променлив правец.Утринската температура се движи од четири до 14, а дневната од 24 до 31 степени. Во Скопје слично време, со температура до 27 степени.
XS
SM
MD
LG