Достапни линкови

Временска прогноза-сончево и топло


Времето денеска во Македонија ќе биде сончево и релативно топло. Температурата ќе се движи од 23 до 30 степени.
Во Скопје слично време и температура до 29 степени.
XS
SM
MD
LG