Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево со мала до умерена облачност


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност и ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец. Температурата ќе се движи од 18 до 24 степени. Во Скопје слично време со температура до 21 степен.
XS
SM
MD
LG