Достапни линкови

Времето денеска сончево и облачно


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност. Претпладне ќе дува умерен северен ветер, кој во попладневните часови постепено ќе стивнува. Утринската температура се движи од пет до 13, а дневната од 20 до 26 степени.
XS
SM
MD
LG