Достапни линкови

Времето денеска променливо со повремен дожд


Времето денеска ќе биде променливо облачно со повремен локален дожд, особено во западните и јужните делови.
Температурата ќе се движи од 15 до 26, во Скопје до 24 степени.
XS
SM
MD
LG