Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето во Македонија ќе биде сончево и релативно топло со слаб ветер од северен правец. Температура ќе се движи од 22 до 32 степени. Во Скопје слично време, со температура до 29 степени.
XS
SM
MD
LG