Достапни линкови

Времето денеска сончево и топло


Времето во Македонија ќе биде релативно топло, стабилно и суво со слаб до умерен ветер од северен правец. Утринската температура се движи од 9 до 16, степени. Дневната температура ќе се движи од 26 до 33 степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG