Достапни линкови

Времето сончево и стабилно


Времето денеска ќе биде сончево со мала локална облачност и со слаб до умерен северен ветер. Утринската температура ќе се движи од четири до 16, а дневната од 24 до 32 степени. И во наредните денови ќе се задржи стабилно и суво време.
XS
SM
MD
LG