Достапни линкови

Времето денеска ќе биде променливо облачно


Времето ќе биде променливо облачно, со повремен локален дожд, посебно попладне.Температурата ќе се движи од 25 до 32 степени Целзиусови.
Во Скопје слично време со температура од 27 степени.
XS
SM
MD
LG