Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево и топло. Утринската температура ќе го достигне седумнаесеттиот степен, додека во текот на денот температурите ќе се движат во интервалот од 25 до 30 степени целзиусови. Во Скопје слично време со дневни температури до 28 степени.
XS
SM
MD
LG