Достапни линкови

Времето сончево, попладне дожд


Времето претпладне ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност, а попладне во западните и во северните делови ќе има зголемување на облачноста проследена со локален дожд и грмежи. Утринската температура се движи од 10 до 19, а дневната од 29 до 37 степени.
XS
SM
MD
LG