Достапни линкови

Временска прогноза- сончево


.
Времето ќе биде сончево и топло, со мала локална облачност. Температурата ќе се движи од 26 до 37 степени.Во Скопје и околината слично време со температура до 35 степени.УВ индексот ќе изнесува осум.
XS
SM
MD
LG