Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Попладне се очекува локален дожд и грмежи. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. Температурата ќе се движи од 24 до 36 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. Температурата ќе достигне до 34 степени.
XS
SM
MD
LG