Достапни линкови

Временска прогноза - Претпладне сончево, попладне дожд


Претпладне ќе биде сончево со умерена облачност. Попладне на повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Температурата ќе се движи од 23 до 35 степени. Во Скопје, слично време со температурата до 32 степени.
XS
SM
MD
LG