Достапни линкови

Времето и натаму многу топло


Времето ќе биде сончево со мала облачност и слаб ветер претежно од северен правец. Температурата ќе се движи од 26 до 37 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со мала облачност и слаб ветер претежно од северен правец. Температурата ќе достигне до 35 степени.
XS
SM
MD
LG