Достапни линкови

Временска прогноза - променливо облачно со пороен дожд


Времето денеска ќе биде променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд и грмежи. Температурата ќе се движи од 24 до 35 степени.
Во Скопје ќе биде променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд и грмежи. Температурата ќе достигне до 34 степени.
XS
SM
MD
LG