Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево и многу топло


Времето ќе биде сончево и многу топло. Кон крајот на денот во западните делови ќе има услови за локален пороен дожд и грмежи.
Температурата од 32 до 39 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со температура до 38 степени.
XS
SM
MD
LG