Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево со слаб ветер


Macedonia - Lake Ohrid, sunset, sun - Jun2012
Времето ќе биде сончево со слаб доумерен северен ветер.
Утринската температура ќе се движи помеѓу девет и 18, а дневната од 28 до 27 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со слаб доумерен северен ветер.
Утринската температура ќе биде околу 16 степени, а дневната ќе достигне до 33 степени.
Американските разузнавачи објавија повеќе детали за промените на прогармаат з анадзор
XS
SM
MD
LG