Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и многу топло


Илустрација.
Времето денеска ќе биде сончево и многу топло. Ќе дува слаб ветер со променлив правец. Температурата ќе се движи од 32 до 40 степени. Во Скопје, слично време со температура до 38 степени.
XS
SM
MD
LG