Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и топло време


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала облачност. Ќе дува слаб, претежно северен ветер. Температура се движи од 30 до 38 степени. Во Скопје, слично време со температура до 35 степени.
XS
SM
MD
LG