Достапни линкови

Временска прогноза-сончево и топло


Времето во Македонија ќе биде сончево, топло и тивко. Утринската температура ќе се движи од 12 до 18, а дневната од 26 до 35 степени.
Во Скопје времето ќе биде сончево и топло. Утринската температура ќе се спушти до 18, а дневната ќе се искачи до 33 степени.
XS
SM
MD
LG