Достапни линкови

Војводката од кембриџ Кејт Мидлтон роди машко дете. Мајката и бебето се добри и ќе останат во болница во текот на ноќта. Голем број приврзаници и фанови пред Бакингхемската палата го слават раѓањето на новиот член на кралското семејство.
XS
SM
MD
LG