Достапни линкови

Времето денеска- сончево и облачно


За денеска се очекува сончево и променливо облачно време со услови за врнежи и грмежи. Температурата ќе се движи од 22 до 34 степени.
Во Скопје слично време и температура до 30-от степен.
XS
SM
MD
LG