Достапни линкови

Времето денеска-променливо со услови за дожд


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност. Попладне ќе има услови за пороен дожд и грмежи.
Температура ќе се движи од 21 до 34 степени.
Во Скопје и околината слично време со температура до 32 степени
XS
SM
MD
LG