Достапни линкови

Временска прогноза- сончево


Времето ќе биде сончево со умерена облачност и слаб до умерен ветер од северен правец. Температурата од 21 до 32 степени. Во Скопје ќе биде сончево со умерена облачност и слаб до умерен ветер од северен правец. Температурата до 29 степени.
XS
SM
MD
LG