Достапни линкови

Хајд Парк - Нема работа или младите не сакаат да работат?


Хајд Парк - Нема работа или младите не сакаат да работат?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Хајд Парк - Нема работа или младите не сакаат да работат?

Граѓаните се поделени околу ставот дали во Македонија има работа, но младите се пребирливи или, пак, условите се толку лоши што нема значајна разлика меѓу тоа дали работат или не. Погледнете ја анкетата и коментирајте?

Погледни ги коментарите (14)

Овој форум е затворен
XS
SM
MD
LG