Достапни линкови

Временска прогноза - сончево и многу топло


Времето денеска ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена облачност. Температурата ќе се движи од 27 до 37 степени.
Во Скопје слично време и температура до 36 степени.
Вредноста на УВ индексот ќе изнесува 9.
XS
SM
MD
LG